Artist on The Rise project

Bekijk hier het evaluatie verslag van het Artist on the Rise project 2012 
Projectverslag Artist On The Rise 2012 


Artist on the Rise planning

Agenda

Wednesday 06-06 Thursday 07-06 Friday 08-06Optreden Jahsenye bij Haarlem Reggae Movement in het Patronaat in Haarlem (met soundsystem) Saturday 09-06Optreden Jahsenye bij Jamming to Africa, benefiet dinner party
(gecanceld)
Sunday 10-06 Monday 11-06vanaf 12.00 uur:
Studio session Jahsenye met Rashanto19.30 uur:
Rehearsal Jahsenye met band
Tuesday 12-06 Wednesday 13-069.00 tot 10.00 uur:
Jahsenye te gast bij Razo Live
(Empress DonnaLee)
Thursday 14-06Studio session Jahsenye met Joggo Friday 15-06 Saturday 16-0613.00u:
Aankomst Milaisa Breeveld, Tekisha Abel, MC Olu Abena in Nederland-vanaf 21.00uur:
Allen te gast bij Sheila Goeree – Go Uptown (Razo)
Sunday 17-06Studio session Jahsenye met Smiley
Monday 18-0614.00 uur:
MC Olu Abena te gast bij Paradise FM (Simone Spong)19.30 uur:
Rehearsal Jahsenye met band
Tuesday 19-06Live on the Low – ‘Artist on the Rise edition’Optreden Jahsenye, Milaisa, Tekisha en MC Olu bij Live on the Low in Winston Kingdom Amsterdam Wednesday 20-06Verjaardag Jahsenye :)19:30 uur:
Rehearsal Milaisa met Ladiesjam
Thursday 21-0621.30 uur:
Jahsenye te gast bij Getmixed Radio (Wicked Selectaz – Ras Sjamaan)
Friday 22-06 Saturday 23-06    vanaf 20.00u: optreden Jahsenye bij Noord Hollandse Polderplash (reggae event) in de Kade Zaandam (met soundsystem) Sunday 24-0617.00u-19.00u:
optreden Jahsenye met The Family Tree band op jongerenfestival in Den Bosch
Monday 25-0614.00 uur:
Jahsenye en Milaisa te gast bij Paradise FM (Simone Spong)
Tuesday 26-0619:30 uur:
Rehearsal Milaisa met Ladiesjam
Wednesday 27-06Allen te gast bij radio Stanvaste (Ray Rosee) in Rotterdam
Thursday 28-06 Friday 29-06
Saturday 30-06Albumrelease Jahsenye: ‘Ghetto Child’ in CC muziekcafé in Amsterdam.
Begeleid door The Family Tree bandsupport acts:
Milaisa, Rashanto, Hurrikane, Ladiesjam, Nosjeman & the Nature Family Sound
Host: MC Olu Abena
Sunday 01-07 Monday 02-07Videoclip shoot Jahsenye met Rashanto en Milaisa Tuesday 03-07
Wednesday 04-0720.00 – 22.00 uur:
Jahsenye te gast bij Next Generation Radio (Jenny Fajah) @ Hot-o-twenty22.00 – 24.00 uur:
Jahsenye te gast bij Reggae Fever (Buruman) @ Razo
Thursday 05-07 Friday 06-07 Saturday 07-0714.45u – 15.45u:
Jahenye, Amili en MC Olu ‘the young one’ optreden op Surinamedag festival in Almere, met The Family Tree band-22.30 tot 23.00 uur:
Jahsenye optreden bij Lumiereparkfestival in Almere
met Nosjeman e.a. (www.lumiereparkfestival.com)
Sunday 08-07 Monday 09-07 Tuesday 10-07
Optreden Jahsenye, Amili, Tekisha en MC Olu @ Melkweg.
Support act/voorprogramma Gyptian
Wednesday 11-0718.00 – 20.00 uur :
Jahsenye te gast bij Lion Face Radio (Ras Mikeyy)
Thursday 12-07Workshop vocaltraining & music business door Marlon Hoefdraad @ Studio WestEvaluatie AOTR project Friday 13-07 Saturday 14-07 Sunday 15-07
Monday 16-07Vertrek Jahsenye, Milaisa en oom Ben Leerdam naar Suriname terug Wednesday 18-07 Thursday 19-07         
Friday 20-07 Saturday 21-07 Sunday 22-07 Monday 23-07
Tuesday 24-07 Wednesday 25-07 Thursday 26-07 Friday 27-07

 Promotiemateriaal


Artiesten naar Nederland om zich te professionaliseren

cdf87c7485d0dc47feedbbdbc19c9b15.jpg
Jahsenye maakt deel uit van de delegatie naar Nederland.
Vier artiesten van Legacy Entertainment en Mira Promotion vertrekken vandaag naar Nederland om zich te professionaliseren in de entertainmentwereld.De uitverkoren deelnemers zijn deze keer de nieuwe reggaesensatie van Suriname Jahsenye (Vernon Babel), zangeressen Milaisa Breeveld en Tekisha Abel en MC Olu Abena. Gekozen is voor artiesten die als positief voorbeeld kunnen dienen voor onze Surinaamse jongeren en ons land met kunst en cultuur op een waardige manier uitdragen. Om een tipje van de sluier op te lichten kan bevestigd worden dat de artiesten zullen optreden op festivals in Amsterdam, Almere, Den Bosch, Haarlem en Zaandam. De artiesten zullen hierbij ondersteund worden door twee live bands, waaronder the Family Tree.De artiesten zullen de gelegenheid krijgen om zich te bekwamen in het schrijven van song teksten, studio opname, publieke opstelling en presentatie. Aldus Fabian Sijmor van Legacy Entertainment.

De groep heeft het project ‘Artist On The Rise’ genoemd. Samen met de twee sponsoren: ‘Surinam Airways’ en ‘I love Su’ is de reis naar Nederland bekostigd. Volgens de initiatiefnemers Fabian en Ruben Leerdam wordt een brug geslagen tussen Suriname en Nederland. Er vindt uitwisseling plaats over kennis over kunst en cultuur.

Verdieping 
Vooral voor Jahsenye, die onlangs zijn eerste album ‘Ghetto Child’ uitbracht in Tori Oso in Suriname, is opvallend veel belangstelling vanuit Nederland. Hij wil werken aan een internationale carrière die verder reikt dan Suriname en Nederland, vandaar ook zijn keuze voor Engelstalige muziek. Er staan samenwerkingen met artiesten zoals Smiley, Joggo, Gianna Tam, Rashanto, Nedra en nog vele anderen gepland. Milaisa heeft vooral als backing zangeres al flink haar sporen verdiend voor artiesten als Colonel en de Jamaicaanse zanger Turbulence. Zij zal in Nederland onder andere bij de band LadiesJam ervaring opdoen.  Tekisha Abel kennen we natuurlijk al als het grote talent dat vorig jaar meereisde met Kenny B en Benaisa. MC Olu Abena zal in contact worden gebracht met andere MC’s en als omroeper radio ervaring opdoen bij het Surinaamse radiostation in Nederland, Mart Radio.

Fabian merkt op dat artiesten in Suriname zich niet optimaal kunnen profileren in de muziekwereld. De locaties om te kunnen oefenen en de mogelijkheden om je als muzikant te ontplooien, zijn beperkt. “Er moeten meer scholen worden opgezet in volksbuurten. Mensen moeten bewust worden gemaakt over de entertainmentwereld. Jahsenye is de nieuwste Engelstalige Reggae aanwinst voor Suriname en de resultaten van ons project in Nederland zal te merken zijn”, verzekert Fabian.

Voor het ‘Artist On The Rise’ Project hebben Legacy Entertainment en Mira Promotion partners  gezocht, die hun medewerking vanuit Nederland verlenen. De directe partners in het project zijn VVFlex, Bijlmerstyle en Srananmusic. Drie organisaties die op hun eigen wijze een bijdrage willen leveren aan de ontwikkeling van jonge artiesten en in het bijzonder Surinaamse artiesten. Samen zullen ze hun deskundigheid en netwerk inzetten om de artiesten een onvergetelijke tijd te geven tijdens hun verblijf in Nederland.

Voor meer info, nieuws en updates kun je op de Artist on the Rise pagina kijken  http://www.vvflex.nl/?page_id=622

 

BIOGRAFIE JAHSENYE

EXTRA

-Youtube kanaal Jahsenye music

http://www.youtube.com/user/jahsenye?feature=results_main

-Live optreden bij het TV programma ‘Koken met sterren 2012’:

-Video: “Ghetto Child”:

-Video “So we a do it”: