VVFLEX @ Tropical Paradise Gala op 8 maart 2014

 

Ja mensen, op zaterdag 8 maart zijn we bij het Tropical Paradise Lifestyle gala event!
Food, Entertainment, Empowerment, Networking, Shoppen, Meetings and more….THEMA’S
10 jarig bestaan Club-ParadiseFM | benefietgala | Internationale vrouwendag 2014 ‘Elke vrouw heeft talent, ontdek jouw talent’!In verband met internationale vrouwendag zullen we het programma starten met succesvolle vrouwen uit de achterban, die tijdens dit gala een positieve bijdrage leveren in de vorm van lezingen en voordrachten met als thema empowerment: “Elke vrouw heeft talent, hoe ontdek je jouw talent?”. Sprekers zijn onder andere Hélen Burleson-Esajas en Lolita Soedamah.LINE-UP
Artiesten als Chy-Kyria Mezas met live band, Pravini Baboeram met akoestische band, Patrick Grayham, Imi Rtist met live band en dansers, Sam de Wit, Oscar Harris, Joggo Seedorf, Makkie, Kizzy, Lloyd de Meza met Arnhems Gewijs, Mikaila Alaikim, BMW, Nederlands kampioen Beatbox Hurrakane, Top goochelaar Ray Saluki, Spade & the new generation female harmony singers (Jamaica), I-Nezis (Frankrijk), Zanger Ruben Semmoh komt zijn nieuwe cd ‘Dansi Nanga Yu’ lanceren en signeren, een SURPRISE ACT, Guilly Koster en vele anderen…Hosting door Roy Ristie en Edgar‚Bugru’ Burgos.TROPISCHE MARKT
ERJO Catering | Koek en Banket | Make-Up | Sieraden | Kleding | Tonka Haar productenPRIJZEN WINNEN
Win mooie prijzen tijdens een loterij met diverse prijzen!

TICKETS
Koop je kaarten á € 12,50 in de voorverkoop (€ 15,00 aan de poort) en win een ‘meet & greet’ met de SURPRISE ACT!

CONTACT
06-54625355 | www.club-paradisefm.com | info@surinamstars.com

SPONSOREN/ADVERTEREN
Wij zijn nog op zoek naar sponsoren die items of prijzen voor de loterij willen doneren. Ook is er voor bedrijven die een link hebben met lifestyle en entertainment de mogelijkheid een stand te huren om producten of diensten te promoten. Mail voor meer info naar info@surinamstars.com.

DONEREN
Uw donatie is van harte welkom. Stort uw bijdrage op ING nummer 5724468 t.n.v.: Club-ParadiseFM, Amsterdam.