VVFLEX @ Lumiereparkfestival 6 juli 2014

 

SMOA organiseert op 6 juli 2014 voor de 10e en de laatste keer het Lumièreparkfestival.
Het Lumièreparkfestival werd in 2004 door bewoners bedacht en voor het eerst gehouden. Na tien jaar stopt het Lumièreparkfestival Ondanks dat het festival verdwijnt is het bestuur zich aan het beraden over een ander groot evenement in Almere.

Van 22.00 tot 23.00 uur staat VVFLEX gepland om het Lumiereparkfestival af te sluiten met optredens van:
Ghambian reggae/dancehall artist Sensikwal, gevolgd door een acoustic session van roots reggae artist I-Nezis (Andre Missiedjan) uit Frankrijk. En we sluiten het festival swingend af met lokale helden Rashanto & District Lyons Reloaded.
It’s gonna be hot, so don’t miss it and be on time!!

Bekijk hier het gehele programma https://sites.google.com/site/lumierepf/programma
Programma boekje
: