Rashanto & The District Lyons Reloaded

 

Biografie Rashanto
Preshand ‘Rashanto’ Pantjoe wordt op 29 juli1988 inAmsterdam geboren. Met Surinaamse achtergrond maakt hij op jonge leeftijd via zijn vader kennis met reggae- en dancehallmuziek. Sinds deze tijd begint de artiest deze muziekcultuur te reflecteren in zijn eigen leven. Op de middelbare school begint hij met rappen, maar heeft tevens altijd al liefde voor zang gehad. Uiteindelijk is hij toch terugnaar zijn roots gegaan door reggae- en dancehallmuziek te maken. Met een aantal vrienden begint hij in 2006 op een vaste dag in de week te jammen in de oefenstudio. Hoe het talent van de jongens ontwikkeld, besluiten zij naar een serieus repertoire toe te werken. District Lyons is geboren, en doet een flinke reeks optreden. Eind 2007 komt hij via toetsenist Irv in contact met rapper Iyobel. Samen met producer GoodSickBeats maken zij in 2008 een aantal tracks onder de naam Faya Fyah. Tevens neemt Iyobel het management van de band op zich en eind 2008 winnen zij de bandwedstrijd Make More Music. In 2010 nemen zij een demo van vier nummers op in de studio. Procesmatig verloopt het helaas niet naar wens bij de District Lyons, waarna zij in de zomer van het jaar hun laatste optreden geven op het Lumiereparkfestival. Aan het einde van het jaar worden de vier nummers met een CD onder de fanbase verspreidt. Rashanto stopt overigens niet met zijn ontwikkelingen. In de tussentijd schrijft hij al een groot aantal solonummers op composities van GoodSickBeats. Op zoek naar een nieuwe flavour, ontwikkelt de vocalist zich zowel op persoonlijk als muzikaal vlak. In samenwerking met Angry Goose, een dubstepgroep uit Lelystad, experimenteert hij met een reggae/dubstep cross-over. De toon is al gauw gezet, en voor zijn nieuwe repertoire besluit Rashanto een nieuwe richting uit te slaan: het produceren van moderne reggae met elektronische invloeden. 2011 zal dan ook het jaar worden waarin de artiest zijn eerste release zal doen. In samenwerking met GoodSickBeats en een nieuwe live-formatie timmert hij dan ook hard aan de weg. Explosief, energiek en enerverend in combinatie met een ongekend stemgeluid: Rashanto laat een onuitwisbare indruk achter bij ieder die zijn muziek hoort

Links:

www.facebook.com/Rashantoreggae

www.twitter.com/Rashantomusic

www.Instagram.com/Rashantomusic

Video Links:

Rashanto & DLR : Sunshine Reggae: www.youtube.com/watch?v=VkhRGCHOxQk

Rashanto Mi Nah Know : www.youtube.com/watch?v=V-OGamIvZU8

Music Download: www.soundcloud.com/rashanto