Miss Clover Jean

Zangeres – Comedienne – Presentatrice


Gezegend met een groot talent kwam deze rasartieste vanuit Londen naar Amsterdam toe en is daar nooit meer weggegaan. Daar studeerde zij o.a. jazz en lichte muziek aan de DJAM en ontdekte black gospelmuziek. Omdat ze daardoor zeer geraakt werd zocht en vond ze aansluiting bij The Survival Singers en Joyful Inspirations. Miss Clover Jean heeft met de groten der aarde gezongen, waaronder Solomon Burke en Leela James, en is ze naast haar carriere als zangeres en backing vocalist ook een veel gevraagde stand-up comedian. En mede vanuit dat talent zorgt zij voor de vrolijke noot tijdens  een bruiloft, themafeest, openingsceremonie of een swingend feest bij iemand thuis en verovert Clover Jean de harten van de toeschouwers!

Voor boekingen en meer informatie kunt u contact opnemen met:

Clover Jean Entertainment

+31 [0] 20-7724358
+31 [0]6-14817242
info@cloverjean.com
mail@cloverjean.com
www.cloverjean.com

Kvk Amsterdam: 34343861